Kód: 73 | Značka: AbrFabr

Hrací kapsa - Jak šlo vejce na vandr. Cestovatelský dětský vak na přezůvky

399 Kč 399 Kč / 1 ks
Posíláme do 3-5 pracov. dnů

Odložte si věci do kapsy pro výtvarnou výchovu, tělesnou výchovu, na kroužky. Odložte si přezůvky, boty nebo jiné věcičky, které mají vaše děti rády. Zajímavou předností sáčku je hrací podložka, která je součástí obalu vaku a je podobná deskovým hrám. Originální ilustrace a design hry s motivem známé pohádky.
 
Verze: Jak šlo vejce na vandr
 
Textilní kapsa AbrFabr se zatahovací šňůrkou, s potiskem a na motivy klasického pohádkového příběhu. Využijte každou volnou chvilku a zahrajte si podle vlastních pravidel. Vyhraje ten, kdo přijde do domečku první? Někdy ale není důležité být první…

 

Můžeme doručit do:
25.7.2024
Kategorie: Na hraní i nošení
Záruka: 2 roky

Skvělé místo pro uchování osobních věcí i během procházek. Součástí baby kapsy jsou barevné figurky a hrací kostka.Děti si pohodlně přenesou své hračky nebo osobní věci či potřeby ke cvičení. Desková hra je zobrazena na kapse. Zahrajte si hru od AbrFabr kdekoli a poté sáček použijte na uschování oblečení, na přezůvky ve škole nebo doma na úschovu hraček. Kapsa na věci si díky originálnímu slovenskému designu oblíbí hlavně děti, které rády hrají deskové hry. Zahrát hru si můžete doma v pokoji, ve školce s kamarády nebo venku na dvoře.
 
 
Praktický pomocník pro přenášení nejen bot, pantoflí, tenisek
Kapsa na cvičení se bude líbit i chlapcům i holkám
Kapsa na přezůvky, hračky nebo potřeby pro malé umělce je vhodná od 3 let
Rozměry jsou 29 × 32 cm
Materiál: 100% polyester, sublimační potisk
Všechny použité materiály jsou certifikovány podle OEKO-TEX STANDARD 100

 
Vyrobeno v srdci Evropy / Made in the hearth of Europe.
 
ikony4_abrfabr_hnedozlte CZ-1